HAKKIMIZDA
Firmamız Akyürek Cam Balkon, 2007 yılından itibaren Cam Balkon, Pvc ve Alüminyum Doğrama sektöründe görev alan, edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile uzmanlaşan Halil AKYÜREK tarafından kurulmuştur.

Cam Balkon, PVC Kapı Pencere, Alüminyum Doğrama, Alüminyum Korkuluk, Sineklik ve Duşakabin sistemlerinde ÜRETİCİ BAYİ olarak hizmet veren firmamız, ölçü alımından, üretim, montaj ve bakım aşamasına kadar her türlü hizmeti kendi uzman kadrosu ile yürütmektedir.

Akyürek Cam Balkon, hedefleri doğrultusunda, cam ve alüminyumu sektörde bir araya getirerek firmaların beklentilerini her aşamada kalite ve güvenle karşılamayı amaç edinmiş, bu doğrultuda kendini sürekli yenilemiş, güncel teknolojilere ayak uydurarak günümüz şartlarında en kaliteli malzemelerle imalat ve montaj yaparak, sunduğu kaliteli hizmet ile müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerinden aldığı destekle, Dürüstlük, Esneklik, Müşteri Odaklılık, Takım Ruhu ve Sürekli Gelişim ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.